נופש בהתאמה לציבור הדתי

להזמנות ומחירים: 052-60-222-87

בתחום האירוח בכלל וברמת הגולן בפרט, במיוחד ביישובים הדתיים בגולן אך לא רק שם, ישנה התייחסות לקהל הנופשים הדתיים המהווים קהל יעד גדול ואיכותי המתמיד לתור את הארץ לאורכה ולרוחבה. מדובר באוכלוסייה של דתיים לאומיים ושומרי מסורת המבקשים גם הם לנפוש בשלל אתרי הגולן אך בד בבד גם לשמור על נופש כשר. ישנה גישה, המוטעית ביסודה הגורסת שנופש דתי מבלה בעיקר או אך ורק בתקופות חגים והמועדים, אך מזמן כבר הפנמנו שלא כך הדבר ושניתן לפגוש נופשים דתיים במהלך כל השנה באתרים ומסלולים שונים ומגוונים.

ישנם צימרים דתיים, צימרים לדתיים בצפון  או צימרים כשרים וישנם מלונות לדתיים המציעים חופשה לציבור הדתי במהלך השבוע וגם בשישי שבת, על כל המשתמע מכך: מטבחונים חצויים, כיורים נפרדים, בית כנסת במרחק הליכה קצר, מסלולי טיול בקרבת אתר הנופש. כמובן שרצוי מאוד שהכול יהיה מעוגן גם בתעודת כשרות שתעיד על רצינות ואחריות המארח לספק נופש כשר כדת וכדין.

אירוח דתי  או נופש לדתיים המתוכנן נכון, לא בא על חשבון אירוח חילוניים במקביל, אלא משתלב באופן שאינו פוגע באף אחד מהנופשים.

999

אנחנו בקמפינג בחברותא לקחנו בחשבון נופש לציבור הדתי והתחלנו לגבש אירוח שיתחשב ויזמין אליו גם נופשים דתיים ונופשים שומרי מסורת:

הקמפינג ממוקם במצוק עורבים בו הוקם לא מזמן בית כנסת גדול וחדיש אשר ישמח לארח מתפללים שישלימו מניין שקשה להשלים ביומיום…. בית הכנסת נמצא במרחק של מקסימום 300 מטרים מהקמפינג ולכן נגיש מאוד.

מסלולי טיול לדתיים או מסלולי טיול לשומרי מסורת בשבת- אם רוצים לטייל במהלך השבת מבלי להניע את הרכב, ניתן לטייל על ציר הנפט הנמצא בצמוד לקמפינג. הציר המתפצל דרומה וצפונה מהיישוב, הוא דרך נופית מדהימה עם נוף פנוראמי לעמק מתחתינו, כמו כן הוא מתחבר לנחל עורבים, אחד המסלולים היותר אטרקטיביים באזור. כמובן שניתן סתם לשבת בפינות הזולה, לנוח וליהנות מכל הטוב שיש לטבע סביבנו להציע לכם.

888

נופשים שומרי מסורת יכולים להכין אוכל במתחם כאוות נפשם ועל פי אמונתם- בכל אוהל ישנו מטבחון קטן הכולל גם כיריים חשמליות וניתן להערך עם אוכל עוד בטרם נכנסת השבת וגם לאחר כניסת השבת באמצעות פלטת השבת שנספק לכם, אם תרצו בכך.

בשבתות ניתן להישאר במתחם האוהלים עד צאת השבת (שעון חורף ושעון קיץ) בתאום מראש ובתוספת תשלום הוגנת.

כמו כן, חשוב לציין כי בתוך הקמפינג, בכניסה לאוהלים המורכבים מקונסטרוקציית עץ, קבענו מזוזות כדת וכדין.

2 האוהלים מתאימים לאירוח עד 24 איש.

כולם מוזמנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *