ספורטיבי

להזמנות ומחירים: 052-60-222-87

אימון ריצה מהווה חלק בלתי נפרד משגרת היום שלי ובכלל ריצה וספורט הם תחביביי העיקריים מאז שאני זוכר את עצמי, ופה בדיוק נולד החלום לכונן פה ליד הבית תיירות ספורט.

הנושא עלה בראשי תוך כדי השתתפות יומיומית בפורום ריצה וטריאתלון, פורום ריצה ופורום אופניים, הבנתי שקיים צורך של רצים ורוכבי אופניים, אופני הרים, אופני כביש, במחנה אימונים שיכלול את חבריהם לקבוצה כך שהאימונים יהיו ממצים יותר,מחנה אימון שיהיה זול בהרבה ממחנה בחו”ל, עם תכנית אימונים איכותית וכמותית, במזג אוויר מצוין כמעט לכל אורך השנה.

קמפינג בחברותא מגבש בימים אלו ממש פלטפורמה נוחה לאימוני ריצה, רכיבת שטח, רכיבת כביש או אימוני טריאתלון עבור מועדוני ריצה, קבוצות רכיבה, קבוצת טריאתלון.

המתחם ממוקם בצפון הגולן פינת הגליל העליון, בסמוך למישורים של הגליל העליון, מה שיאפשר למתאמנים  לגבש תוכנית אימונים מגוונת שתכלול גם אימון עליות ברמת הגולן במזג אוויר קריר יותר (גם בקיץ) וגם אימונים במישור הגלילי המשופע פחות. כמו כן, חשוב לדעת כי הקמפינג עצמו הגובל בציר הנפט ומהווה נקודת יציאה מצוינת למסלולי אופניים ומסלולי ריצה. כמו כן, מניסיוני,בקיץ באזור המרכז, קשה מאוד להתכונן למרוץ אופניים או תחרות ריצה ולכן צפון הגולן הוא יעד מצוין לאימונים בתקופה זו.

יתרון נוסף של הקמפינג שלנו הוא המחיר. השהות פר אדם היא זולה ביחס לסוגי אירוח אחרים. כמו כן, בכל אוהל  ניתן לארח עד 10 בוגרים כך שניתן לרכז קבוצת אופניים או חלק נכבד ממועדון ריצה במחנה אימונים פרטני אחד. מעבר לכל היתרונות שכבר מניתי, התוכנית היא לארגן חופשה ייעודית עבור מחנה האימונים, קרי, חדר אחסון זוגות אופניים מאובטח,הצעות למסלולי רכיבה ומסלולי ריצה שיעזרו בגיבוש תכנית ריצה או רכיבה, ארוחות בדגש על  תזונת ספורט נכונה, פיזור בקבוקי מים מראש עבור רצים במסלולים נטולי מים וכדומה.מה שאומר שכבר לא צריך “לחרוש” על הליכון ריצה לכל אורך אוגוסט. אתם רק תביאו איתכם אופניים, אביזרי אופניים,ציוד ריצה, מאמן ריצה או מדריך אופניים אם תרצו, אנחנו נשתדל לדאוג לכל היתר.

חשוב לנו לציין שתפעול התוכנית תלוי ברמת הביקוש לה, אך בכל אופן, אנו עמלים להכין אותה כראוי.

אתם מוזמנים לתת פידבקים והצעות ייעול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *