4 עונות בחברותא

להזמנות ומחירים: 052-60-222-87
הר בני רסן עם הטורבינות

הנופש “בחברותא” מרתק ומעניין בארבע עונות השנה

לכל עונה הקסם שלה,

הסתיו, טיולי השלכת, המעבר ההדרגתי של נופי האזור מצהוב לירוק, אגמון החולה במלוא תפארתו.

החורף, הגשמים, נחלים בצפון, השלגים בחרמון ובצפון הגולן, הנופים הירוקים והמרבדים הירוקים האדירים וכמובן טיולי חורף מיוחדים ומרעננים.

האביב, מסכם את החורף ומציג את תוצאותיו המרנינות- ההתחדשות והשגשוג המזמינים טיולי פריחות משפחתיים.

הקיץ, מאפשר גישה לשלל אטרקציות, טיולי מים צוננים סביב מוקדי המים הרבים של הגליל ושל רמת הגולן, הלילות הנעימים סביב מדורה או בטיול ספארי מרתק.

 וכעת….החרמון ממתין לכם במלוא הדרו! ובדרך אליו אתם יותר ממוזמנים לחוות את חווית בחברותא.

זהו החרמון שעטה על עצמו עננים לרוב, התארגן במיוחד עבורכם מאחורי הקלעים ואז התפנו העננים והרי לכם חרמון לבן כמעט לחלוטין מכבד את “בחברותא” בנוכחותו.

כשמגיעה לאזור רמת הגולן העונה הרטובה והקרה, במרבית הפעמים גם מגיע עימה השלג ואיתו התלהבות הנופשים, משום שבמדינה בה המאפיין הלבן והיפיפה של חורף קר באמת, כל כך נדיר, אז שלג בגולן או שלג בגליל ובטח שלג חרמון מוציא עשרות אלפי אנשים מביתם במרוץ אחר מקום טוב בתור לרכבל ולמדרונות התלולים לטובת סקי. בכל זאת יש לחרמון כמה יתרונות על סקי בגלבוע למשל.אבל עם כל ההתלהבות של כולנו וההבנה שזו יופי של אטרקציה לילדים אשר אולי פוגשים שלג לראשונה בחייהם,לא מדובר בחופשה בזול כי העלויות של כל מה שקשור לחרמון, קרי נסיעות לחרמון ומהחרמון חזרה הביתה, כל העלויות בתוך אתר החרמון ועם כבר נסעתם את כל המרחק הזה, לא תישארו ללינה בצפון?

מי הנחלים מקיימים את הזרימה שנה אחר שנה, הם יצננו את רגלינו הדולקות ולא את הנשמה!

פה בדיוק אנחנו נכנסים, כי צימרים בחרמון כנראה יהיו יקרים כחלק מההתייקרות של כל האזור בתקופה הזו, לינה כפרית כדוגמת כפר הנופש בקיבוץ גונן או בקיבוץ מרום גולן או לחילופין, צימר למשפחות נשמעים חמימים ואולי מתאימים לאווירה הקרירה בחוץ אך סביר להניח שיעלו ביוקר כי צימר זול בטח שלא תמצאו בתקופה הזו.

קמפינג בחברותא ממוקם כ-20 דקות לכל היותר מאתר החרמון, מה שבהחלט נחשבת לינה ליד החרמון. באוהלים הותקנו מזגנים והם מחוממים בחורף וממוזגים בקיץ.  מדובר באוהל משפחתי או לחילופין נופש לקבוצות, הוא גם יכול להוות אטרקציה בתור אוהל לילדים, אך הוא עשוי להיות גם אוהל זוגי. בכל אופן זו נקראת לינה זולה מבלי להמעיט בגודל בחוויה.

חשבתם שאוהל  הינה אופציה גרועה ללינה בטיול חרמון? אז חשבתם. אתם יותר ממוזמנים לחשוב אחרת! משפחתי יותר, זול יותר ומרגש יותר ובקיצור חוויה.

פנים האוהל הכולל מטבחון מאובזר

פנים האוהל הכולל מטבחון מאובזר

2 thoughts on “4 עונות בחברותא

  1. הי ,
    אנחנו כמה משפחות עם ילדים . מחפשים מקום מה-7 ועד ה- 12 לאפריל

    המקום נראה מדהים!
    איתי
    0527022662

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *