החזון שלנו- מחנאות בקלי קלות!

להזמנות ומחירים: 052-60-222-87

כמה פעמים ביקשתם לברוח משאון העיר, מהטרוף היומיומי,מהחומרנות העוטפת אותנו מכל עבר ולפגוש באנטיתזה המוחלטת: טבע, פשטות, שלווה…..חופשה זוגית או  חופשה משפחתית בעלויות….. הגיוניות. אז פניתם לתכנן סופשבוע עם לינת שטח,קרוב לאדמה,קרוב לטבע, להעניק לילדים ולעצמכם חוויה עם ערך מוסף- חופשה עם ילדים אך הפעם באמת חופשה מיוחדת!

סרט הקמה

בשלב הראשון של התכנון, ויתרתם על בית מלון או על סוג אחר של אירוח דומה, כי קופוני הנחה אין בנמצא ולכן חופשה בזול היא בטח לא תהיה וכי זה קרוב מידי ליומיום שלכם,דומה מידי לחופשות הקודמות שלכם ורחוק מידי מהסיבה שבגינה החלטתם לצאת לחופשה מלכתחילה….לפגוש משהו אחר,אמיתי שיזכיר לכם מה שמזמן כבר שכחתם.

אז החלטתם לתכנן לינה בשטח במחיצת כל המשפחה. היא כמובן תכלול טיולי הליכה או רכיבה במסלולי אופניים, מדורה קטנה בערב, על האש וכדומה. התיישבתם להכין רשימת ציוד מחנאות מפורטת והרשימה מתארכת לה…. וגדלה פי כמה ככל שמתרבים השותפים לחופשה, ולכם אין בבית מזווה לציוד קמפינג ולקנות ציוד לטיולים או להיעזר בהשכרת ציוד, לא כלכלי, מסורבל ומוציא את כל הכיף מהקמפינג.עכשיו, מעבר לכך,חשוב לזכור שמה שלא תעשו ובאיזו תוכנה שלא תעזרו, תמיד אבל ת מ י ד , מייד כשתגיעו לשלב הלינה באוהלים  תגלו ששכחתם לפחות פרט אחד מ א ו ד חשוב שאולי ישפיע על הלינה בשטח ועל המשך של חופשה חלומית עבורכם.

אז הנה הגעתי סופסוף לעיקר….

בגלל כל אלו (ובגלל סיבות נוספות) אנחנו כאן ואנחנו כבר חשבנו על הכל עבורכם…..

One thought on “החזון שלנו- מחנאות בקלי קלות!

  1. התארחנו עם המשפחה לפני כמה שבועות, והיה כיף אדיר! המקום מטופח, נקי, ומדוגם ברמות אחרות.. רואים שהשקיעו פה חשיבה. וגם הנוף מדהים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *